Aktuality

Vážení rodiče, děti a přátelé,

některá vládní opatření se nám postupně uvolňují a život kolem nás se pomalu vrací k normálu? My však bohužel musíme oznámit omezení pro narozeninové animační programy, které by měly být konané v uzavřeném prostoru??

 

➡️ V našich silách nyní není možné zajistit organizaci oslav tak, aby byla dodržena všechna nařízená bezpečnostní opatření, dezinfekce apod.?? Při programech dochází k blízkému a přímému kontaktu mezi dětmi a animátory; využíváme mnoha materiálů a zajišťujeme odměny pro děti?… To vše s sebou přináší nyní rizika, která neumíme eliminovat a nechceme oslavy jakkoli omezovat a vás ani nás vystavovat jakýmkoli problémům??

 

? Chceme pro vás i děti realizovat narozeninové oslavy podle vašich představ a na 100%?‍♀️. Přistoupili jsme tedy k rozhodnutí, že animační programy, které by se měly konat v uzavřeném prostoru, pro tuto chvíli rušíme. Toto se týká hlavně našich programů v rámci narozeninových oslav pořádaných ve Skřítkov - dětský svět zábavy a soukromých narozeninových oslav pořádaných doma či v jiném uzavřeném prostoru?‍♀️


?Venkovním oslavám se nebráníme, záleží na individuální domluvě s animátory??

Děkujeme vám tímto za pochopení a věřte, že se těšíme, až budeme moci opět fungovat v plném režimu a bez omezení??

Za tým Veselé rodiny Sára Zemanová

KDY?

I. Sport Camp - 29. června - 3. července 2020

II. Sport Camp - 7. - 10. července 2020

KDE?

Aerobik studio Orel Dobříš

CO SE DĚJE?                        

Sportovní příměstský tábor pro děti s tím nejlepším programem.

Proškolené lektorky, profesionální přístup, nejrůznější druhy sportu a mnoho zážitků. Na děti čekají opravdové zážitky, noví kamarádi, poznávání i tvoření.

VÍCE INFO: http://aerobikdobris.cz/

KDY?

11. července 2020

KDE?

Tenis Centrum Dobříš

CO SE DĚJE?                        

Tenis Centrum Dobříš pořádá charitativní zápas pro Aničku, která trpí smíšenou formou dětské mozkové obrny, sekundární epilepsií a těžkou mentální retardací. Přijďte navštívit areál tenisového centra, kde uvidíte nejlepší tenis, který vám může Česká republika nabídnout a zároveň podpoříte holčičku, která to opravdu potřebuje.

VÍCE INFO: https://www.facebook.com/events/601256297247864/

KDY?

27. - 31. července 2020

KDE?

Skřítkov - dětský svět zábavy Dobříš

CO SE DĚJE?                        

Příměstský tábor pro děti, který přinese opravdu skvělou zábavu a poznávání.

Zkušené animátorky z Veselé rodiny se budou dětem věnovat v nabitém programu. Vedoucí tábora je naše Sára. Na děti čekají úkoly, hry, soutěže, odměny, poznávání, tvoření, ale i malování na obličej a další zábava. 

VÍCE INFO: https://www.skritkov.com/

KDY?

24. - 28. srpna 2020

KDE?

Skřítkov - dětský svět zábavy Dobříš

CO SE DĚJE?                        

Příměstský tábor pro děti, který na konci prázdnin přinese dětem skvělé zážitky.

Zkušené animátorky z Veselé rodiny se budou dětem věnovat celé dny a připravený mají senzační pohybový i tvořivý program. Vedoucí tábora je naše Sára. Na děti čekají úkoly, hry, soutěže, odměny, poznávání, tvoření, ale i malování na obličej a další zábava. 

VÍCE INFO: https://www.skritkov.com/

Search