O nás

pár slov o nás

web1.jpg

Veselá rodina je organizace zaměřená na volnočasové aktivity pro děti a zábavu pro celou rodinu. 
Založena byla roku 2015 a od té doby každoročně realizuje desítky narozeninových oslav pro děti, organizuje vlastní akce a spolupracuje s dalšími spolky, organizacemi i firmami na tvorbě a přípravě dětských dnů, interaktivních a naučných programů pro děti, ale i jednodenních výletů, příměstských táborů a dalších projektech.

Náš tým

Naši animátoři a malíři jsou lidé, kteří mají rádi děti, umí být kreativní, zábavní a úsměv je jejich standardní výbavou :-)

DENISA HAVLÍČKOVÁ

VEDOUCÍ TÝMU

SÁRA ZEMANOVÁ

HLAVNÍ ANIMÁTORKA

ANDREA ŽÁDNÍKOVÁ

ANIMÁTORKA/MALÍŘKA

VERONIKA MĚRKOVÁ

MALÍŘKA

co už je za námi

Veselá rodina je organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí od roku 2015. Naším cílem je podpora aktivního a smysluplného využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů, nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. Během celého roku pořádáme jednodenní akce, připojujeme se k zajímavým projektům, které jsou zaměřené převážně na děti, a vyhledáváme nové možnosti oživení osobního kontaktu mezi lidmi. Prioritou je pro nás vždy vytvoření nezapomenutelné atmosféry, která je plná zábavy a radosti. Především rodičům a jejich dětem chceme nabídnout možnost trávit společný čas příjemnou, hravou a veselou formou, ze které si odnesou zážitky i energii.

Zábavné dny pro rodiny 90%
90% Complete
Narozeninové oslavy 70%
70% Complete
Malování na obličej 60%
60% Complete
Spolupráci na akcích pro děti86%
86% Complete

proč si vybrat právě nás

Individuální přistup a originalita

Ke každé narozeninové oslavě, dětskému dni, zábavné akci, výletu a dalším firemním objednávkám přistupujeme individuálně. Neopakujeme se  a vždy jsme originální!

Spolehlivost

Jsme mladý a vysoce spolehlivý tým. Nemusíte se obávat špatné komunikace, nedodržení domluveného ani čehokoli dalšího. Prostě splníme Vaše přání. 

Zkušenosti a kvalita

Naši animátoři pracují s dětmi téměř každý den. Máme zkušenosti ze vzdělávacích institucí, kurzů, studia, ale i jiných organizací. Odvádíme kvalitní služby pro Vaše děti.

Flexibilita

Umíme pracovat v týmu i samostatně a umíme improvizovat. Ušetříme Vám čas i peníze a přizpůsobíme se Vašim možnostem. Pracujeme kreativně a velmi flexibilně.