O nás

pár slov o nás

fb_vsichni_vetsi.jpg


Veselá rodina je organizace zaměřená na volnočasové aktivity pro děti a zábavu pro celou rodinu. 

Založena byla roku 2015 a od té doby každoročně realizuje desítky narozeninových oslav pro děti, organizuje vlastní akce a spolupracuje s dalšími spolky, organizacemi i firmami na tvorbě a přípravě dětských dnů, interaktivních i naučných programů pro děti, ale i jednodenních výletů, příměstských táborů a dalších projektech.

tým veselých animátorů

Naši animátoři, malíři i tatéři jsou lidé, kteří mají rádi děti, umí být kreativní, zábavní a úsměv je jejich každodenní výbavou :-)

Denisa Havlíčková

Denča založila Veselou rodinu v roce 2015 a od té doby díky ní a jejímu týmu realizuje veškeré její akce, kde dělá, co je třeba - od moderování, tančení, tvoření až po malování na obličej.
Deni miluje pohádky, úsměv, radost ostatních a v neposlední řadě svou holčičku Zuzanku.
V hlavě má neustále nové nápady a svou prací s animátory Veselé rodiny chce vytvářet šťastné okamžiky dětem, rodičům i prarodičům a rozveselit jim tak někdy i náročný rodinný život:-)

Denča vymýšlí a organizuje akce pro děti nejrůznějšího typu už více než 15 let. Dlouhou dobu pracovala jako trenérka a vedoucí dětských sportovních a závodních kurzů, při čemž studovala cestovní ruch a následně Vysokou školu finanční a správní v oboru tiskový mluvčí.
Dnes pracuje převážně jako regionální redaktorka.

Klára Špínová

Klára se k Veselé rodině připojila teprve v létě 2021, a to rovnou na 3 příměstských táborech jako vedoucí. Baví ji organizování, tancování a také malování na obličej. Od 15 let hlídá děti, jezdí na tábory a má státnice z pedagogiky a psychologie.

Klára je ve znamení lva a rozhodně se nikdy nenudí. Dělá toho více, ale vše ji baví a naplňuje. Je vizážistkou, maskérkou, hlídací tetou, vedoucí na táborech i součástí podnikatelského projektu Female Boss. Je také milovnicí lidí a zvířat.

Sára Zemanová

Sárka se k Veselé rodině připojila v červnu 2015. Její první akcí byl Zámek dětem a od té doby je součástí týmu, který pro ni moc znamená. Ve Veselé rodině připravuje a realizuje programy na narozeninových oslavách, vymyslí vám program na míru, tvoří celotáborové hry na příměstské tábory, je vedoucí na výletech a táborech i se naučila malovat na obličej. Uvidíte ji často v různých kostýmech, na karnevalech, dětských dnech, v Mikulášské družině a na dalších tematických akcích. Je šťastná, když vidí dětské úsměvy a spokojenost rodičů. Komunikuje nejen s rodiči, ale spravuje i sociální sítě. Je pravou rukou Denči – vedoucí týmu.

Sárka je studentkou oboru Resocializační a penitenciární pedagogiky v Praze, na jaře jí čekají státnice a přijímačky na další studium. Díky tomuto oboru se dostala také k práci ve Středisku výchovné péče. V létě jezdí na tábor s dobrovolníky a většinu času je tak obklopena dětmi.
Miluje svou rodinu, blízké přátele, jídlo a výlety. Sáru nikdy neuvidíte odpočívat.

Aneta Urbánková

Anet poprvé jako animátor pomáhala v červnu 2019 v Horseparku Kamenný Dvůr, kde probíhala akce pro zaměstnance a jejich dětičky. Pak se objevila na dalších dětských akcí a už se nás nepustila. Nejčastěji jste ji mohli vidět při tancování s dětmi a minulý rok hlavně u tvorby třpytivých tetování. Ty ona naprosto zbožňuje!

Anet je studentkou ČZU v Praze, a to konkrétně oboru Ekonomika a management. Management je to, čemu by se v budoucnu chtěla věnovat, ale ještě úplně neví, kam ji život zavane. Když zrovna nebude ve škole, tak ji zahlédnete na místě recepční v jedné pražské marketingové agentuře.
Hodně se věnuje rodině, příteli a kamarádům. Ráda si zacvičí, poslechne si dobrou hudbu a miluje dorty! Vlastně celkově jídlo, ale sladký, tím ji dostanete!

Andrea Žádníková

Andrejka je členkou týmu Veselé rodiny už prakticky od dětství. Začínala jako princezna v průvodu na akci Zámek Dětem a postupem času se dopracovala až na animátorku. Nejvíce ji můžete vidět jako malířku dětských, někdy i dospěláckých obličejů. Krom toho dělá i dětské oslavy, jezdí s dětmi na výlety a je lektorkou na táborech. Když do něčeho jde, tak na 100 %. Nejvíce jí záleží na spokojenosti druhých. V práci s dětmi se opravdu našla.


Andrejka se věnuje práci s dětmi již několik let. Jak v organizování a realizaci různých zábavných tak i sportovních akcí. Dlouho se intenzivně věnuje tanci, který jí dělá radost. Má spoustu koníčků a zálib. V létě je většinou v zápřahu dětských táborů, přes rok je dětskou sportovní trenérkou a animátorkou. Do budoucna má spoustu plánů, hlavním z nich je se učit nové věci a zdokonalovat se ve všem, co ji baví.

Karel Vlasák

Kája je náš vítaný nováček ve Veselé rodině, jelikož je jediným mužem v naší partě. Má rád děti a práce s nimi ho nesmírně baví. I když ve Veselé rodině působí krátce, těší se na další akce, které nás čekají.

Kája rád sportuje a tento rok zařadil do svého repertoáru i trénování. Věnuje se tedy dětem na sportovní i zábavné úrovni. Nejlépe oboje najednou. Do budoucna se těší na rozvíjení sám sebe a svých dovedností.

Bára Pechmannová

Barča pracuje ve Veselé rodině již přes dva roky. Na akcích nejčastěji s dětmi tvoří, sportuje nebo tancuje. Akce Veselé rodiny jsou pro ni spíše relax než práce. Na Veselé rodině se jí nejvíce líbí to, že společně se skvělým kolektivem tvoří radost, smích a úsměvy na tvářích celé rodiny a tento pocit je pro ni k nezaplacení.

Baru je studentkou Střední odborné školy Drtinovy v Praze. Zde studuje obor právní a sociální služby. Tento obor si vybrala, protože i v budoucnu se chce věnovat práci s dětmi. Současně pracuje také ve sportovním studiu, a to jako recepční a lektorka dětských kurzů dětí od 3 do 14 let. Také se věnuje hlídání dětí v předškolním věku. Mezi její další oblíbené činnosti patří divadlo, cestování a cvičení.

Faustýna Klozíková

Faustý pracuje pro Veselou rodinu od roku 2021. Nejčastěji s dětmi tancuje, tvoří, maluje dětem na obličej a dělá oblíbená třpytivá tetování. Miluje radost dětí a jejich smích, takže pracovat s dětmi a kouzlit jim úsměv na tváři ji moc baví.

Faustý studuje na Gymnáziu Karla Čapka v Dobříši. Mimo Veselé rodiny svůj volný čas využívá ke zpívání, kreslení, čtení, jízdě na motorce, potápění, surfování, lyžování a lukostřelbě.

co už je za námi

Veselá rodina je organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí od roku 2015. Naším cílem je podpora aktivního a smysluplného využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. Během celého roku pořádáme jednodenní akce, připojujeme se k zajímavým projektům, které jsou zaměřené převážně na děti a vyhledáváme nové možnosti oživení osobního kontaktu mezi lidmi. Prioritou je pro nás vždy vytvoření nezapomenutelné atmosféry, která je plná zábavy a radosti. Především rodičům a jejich dětem chceme nabídnout možnost trávit společný čas příjemnou, hravou a veselou formou, ze které si odnesou zážitky i energii.

Zábavné akce pro rodiny 95%
95% Complete
Narozeninové oslavy 80%
80% Complete
Malování na obličej 65%
65% Complete
Spolupráce 88%
88% Complete

proč si vybrat právě nás

Individuální přistup, jedinečnost a originalita

Ke každé narozeninové oslavě, dětskému dni, zábavné akci, výletu a dalším firemním objednávkám přistupujeme individuálně. Neopakujeme se  a vždy jsme originální!

Spolehlivost

Jsme mladý a vysoce spolehlivý tým. Nemusíte se obávat špatné komunikace, nedodržení domluveného ani čehokoli dalšího. Prostě splníme Vaše přání. 

Zkušenosti a kvalita

Naši animátoři pracují s dětmi téměř každý den. Máme zkušenosti ze vzdělávacích institucí, kurzů, studia, ale i jiných organizací. Odvádíme kvalitní služby pro Vaše děti.

Flexibilita

Umíme pracovat v týmu i samostatně a umíme improvizovat. Ušetříme vám čas i peníze a přizpůsobíme se vašim možnostem. Pracujeme kreativně a velmi flexibilně.