O nás

pár slov o nás

fb_vsichni_vetsi.jpg


Veselá rodina je organizace zaměřená na volnočasové aktivity pro děti a zábavu pro celou rodinu. 

Založena byla roku 2015 a od té doby každoročně realizuje desítky narozeninových oslav pro děti, organizuje vlastní akce a spolupracuje s dalšími spolky, organizacemi i firmami na tvorbě a přípravě dětských dnů, interaktivních i naučných programů pro děti, ale i jednodenních výletů, příměstských táborů a dalších projektech.

tým veselých animátorů

Naši animátoři, malíři i tatéři jsou lidé, kteří mají rádi děti, umí být kreativní, zábavní a úsměv je jejich každodenní výbavou :-)

Denisa Havlíčková

Denča založila Veselou rodinu v roce 2015 a od té doby díky ní a jejímu týmu realizuje veškeré její akce, kde dělá, co je třeba - od moderování, tančení, tvoření až po malování na obličej.
Deni miluje pohádky, úsměv, radost ostatních a v neposlední řadě svou holčičku Zuzanku.
V hlavě má neustále nové nápady a svou prací s animátory Veselé rodiny chce vytvářet šťastné okamžiky dětem, rodičům i prarodičům a rozveselit jim tak někdy i náročný rodinný život:-)

Denča vymýšlí a organizuje akce pro děti nejrůznějšího typu už více než 15 let. Dlouhou dobu pracovala jako trenérka a vedoucí dětských sportovních a závodních kurzů, při čemž studovala cestovní ruch a následně Vysokou školu finanční a správní v oboru tiskový mluvčí.
Dnes pracuje převážně jako regionální redaktorka.

Sára Zemanová

Sárka se k Veselé rodině připojila v červnu 2015. Její první akcí byl Zámek dětem a od té doby je součástí týmu, který pro ni moc znamená. Ve Veselé rodině připravuje a realizuje programy na narozeninových oslavách, vymyslí vám program na míru, tvoří celotáborové hry na příměstské tábory, je vedoucí na výletech a táborech i se naučila malovat na obličej. Uvidíte ji často v různých kostýmech, na karnevalech, dětských dnech, v Mikulášské družině a na dalších tematických akcích. Je šťastná, když vidí dětské úsměvy a spokojenost rodičů. Komunikuje nejen s rodiči, ale spravuje i sociální sítě. Je pravou rukou Denči – vedoucí týmu.

Sárka má vystudovaný obor Resocializační a penitenciární pedagogiky v Praze, nyní studuje Sociální pedagogiku v navazujícím magisterském studiu Masarykovy univerzity v Brně. Díky tomuto oboru se dostala také k práci ve Středisku výchovné péče. V létě jezdí na tábor s dobrovolníky a většinu času je tak obklopena dětmi.
Miluje svou rodinu, blízké přátele, jídlo a výlety. Sáru nikdy neuvidíte odpočívat.

Faustýna Klozíková

Faustý pracuje pro Veselou rodinu od roku 2021. Nejčastěji s dětmi tancuje, tvoří, maluje dětem na obličej a dělá oblíbená třpytivá tetování. Miluje radost dětí a jejich smích, takže pracovat s dětmi a kouzlit jim úsměv na tváři ji moc baví.

Faustý studuje na Gymnáziu Karla Čapka v Dobříši. Mimo Veselé rodiny svůj volný čas využívá ke zpívání, kreslení, čtení, jízdě na motorce, potápění, surfování, lyžování a lukostřelbě.

Klára Špínová

Klára se k Veselé rodině připojila teprve v létě 2021, a to rovnou na 3 příměstských táborech jako vedoucí. Baví ji organizování, tancování a také malování na obličej. Od 15 let hlídá děti, jezdí na tábory a má státnice z pedagogiky a psychologie.

Klára je ve znamení lva a rozhodně se nikdy nenudí. Dělá toho více, ale vše ji baví a naplňuje. Je vizážistkou, maskérkou, hlídací tetou, vedoucí na táborech i součástí podnikatelského projektu Female Boss. Je také milovnicí lidí a zvířat.

co už je za námi

Veselá rodina je organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí od roku 2015. Naším cílem je podpora aktivního a smysluplného využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. Během celého roku pořádáme jednodenní akce, připojujeme se k zajímavým projektům, které jsou zaměřené převážně na děti a vyhledáváme nové možnosti oživení osobního kontaktu mezi lidmi. Prioritou je pro nás vždy vytvoření nezapomenutelné atmosféry, která je plná zábavy a radosti. Především rodičům a jejich dětem chceme nabídnout možnost trávit společný čas příjemnou, hravou a veselou formou, ze které si odnesou zážitky i energii.

Zábavné akce pro rodiny 95%
95% Complete
Narozeninové oslavy 80%
80% Complete
Malování na obličej 65%
65% Complete
Spolupráce 88%
88% Complete

proč si vybrat právě nás

Individuální přistup, jedinečnost a originalita

Ke každé narozeninové oslavě, dětskému dni, zábavné akci, výletu a dalším firemním objednávkám přistupujeme individuálně. Neopakujeme se  a vždy jsme originální!

Spolehlivost

Jsme mladý a vysoce spolehlivý tým. Nemusíte se obávat špatné komunikace, nedodržení domluveného ani čehokoli dalšího. Prostě splníme Vaše přání. 

Zkušenosti a kvalita

Naši animátoři pracují s dětmi téměř každý den. Máme zkušenosti ze vzdělávacích institucí, kurzů, studia, ale i jiných organizací. Odvádíme kvalitní služby pro Vaše děti.

Flexibilita

Umíme pracovat v týmu i samostatně a umíme improvizovat. Ušetříme vám čas i peníze a přizpůsobíme se vašim možnostem. Pracujeme kreativně a velmi flexibilně.