Veselá rodina, z.ú. 

Zavolejte nám: +420 731 619 667 

 Napište nám: info@veselarodina.org

Naši partneři

Děkujeme všem našim partnerům, kteří pravidelně přispívají finančně, věcně i osobní pomocí na našich akcích, při programech i při organizaci samotné. Velmi si vážíme Vaší aktivity :-)

Nadační fond Zdeňky Žádníkové 

Účelem nadační fondu je hmotná i nehmotná podpora iniciativ a aktivit přispívajících k vytváření kulturních, humanitárních a duchovních hodnot zejména podpora projektů a aktivit sociálně zdravotního charakteru.

 

 

DOKAS DOBŘÍŠ, S.R.O. 

Společnost je garantem pro město Dobříš a přilehlé obce Dobříšska a Novoknínska v oblasti komplexních komunálních služeb. Provádí letní a zimní údržbu, opravy komunikací, údržbu a obnovu zeleně, opravy a výstavbu veřejného osvětlení a další služby.komplexních komunálních služeb. 

 

H.SPOL., S.R.O.

Společnost provádí revize, kontroly, zkoušky, montáže, likvidace a další práce spojené s nádržemi na ropné látky, plynovými a tlakovými zařízeními.

 

VHS DOBŘÍŠ

Vodohospodářská společnost se zabývá provozování vodovodů a kanalizací pro Dobříš a okolní obce, výstavbou inženýrských sítí a zajišťuje servis těchto zařízení.

 

ENTENTÝKY.CZ

Ententyky.cz jsou stránky dělané s velkým nadšením, kde mámy a tátové najdou perfektní program pro své děti. Kde zjistí, co právě dává které kino, divadlo či cirkus, kde se dozví, jaké se v jejich městě zrovna rozeběhly zájmové kroužky nebo to, v které restauraci mají krásný dětský koutek na hraní. Najdou tu tip na společný výlet, kontakt na hlídací agenturu nebo na ubytování, kde mají děti rádi. Nechybí ani nabídka pobytových akcí pro rodiny, diskuze a fotogalerie.

 

ENERGON 

Skupina Energon vznikla spojením několika úspěšných společností v oblasti stavebnictví, energetiky, realit a developmentu.

 

 

Zámecká restaurace Dobříš

Restaurace umístěná přímo v areálu nádherného dobříšského zámku, která nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, studené i teplé předkrmy, hlavní jídla i deserty.

 

 

PETR DVOŘÁK - TISKÁRNA A GRAFICKÉ STUDIO

Polygrafické služby, kvalitní ofsetový tisk, nejmodernější tiskárenské technologie. Tisk knih, katalogů, brožur a dalších produktů. Grafické studio provádějící skenování, retuše i jiné služby.

 

BOBKERES

DTP, grafika, webdesign, reklama

 

AEROBIK STUDIO OREL DOBŘÍŠ

Studio, které utváří a organizuje sportovní a tělovýchovnou činnost pro všechny a umožňuje tak smysluplné trávení volného času. Nabízí aerobní a kondiční sportovní aktivity pro děti, mládež a dospělé i kurzy závodního aerobiku.

 

 

CD STUDIO

Grafické a reklamní studio. Grafika, reklama, tisk.

 

 

PENZION NOVÝ RYBNÍK

Penzion, který se nachází na okraji rybníka a nabízí klid i pohodlí. Vhodný pro návštěvu restaurace, ubytování, pořádání svateb, rodinných i firemních akcí.

 

BABY OLÉ!

Baby Olé, je nová značka obleční, pro vás i vaše děti. Je energická, odvážná, plná překvapení a hlavně baví, nikdy nesmí nudit. Pohodlné a přitom elegantní, příjemné a přitom reprezentativní móda.

 

 

 

DOBŘÍŠSKO AKTUÁLNĚ

dobrissko logo

Dobříšsko aktuálně je nový zpravodajský portál pro Dobříš a okolí. Cílem tohoto internetového média je každodenně informovat širokou veřejnost o aktualitách z Dobříšska a okolí. Denně podávat zprávy a aktuality nejen věcně, ale hlavně zajímavě, zábavně a čtivě.

 

SKŘÍTKOV

Místo, kde ožijete prima zábavou a zdravým občerstvením nebo se něco nového naučíte.

 

 

ČASOPIS PASTELKA

pastelkaPastelka je originální český časopis, měsíčník pro děti a dospělé, do rodiny a do školy. Volně navazuje na rámcové vzdělávací programy mateřských a základních škol. Jako jediný časopis v České republice nabízí dlouhodobé projekty v podobě her na celý školní rok. Je to časopis, který v součinnosti s rodinou a školou pomáhá utvářet a rozvíjet dětskou osobnost.

 

 

 

 

mestoDobris