Veselá rodina, z.ú. 

Zavolejte nám: +420 731 619 667 

 Napište nám: info@veselarodina.org

Kdo jsme a co děláme

Veselá rodina je nezisková organizace, která působí převážně ve městě Dobříš a jeho okolí. veselarodina logo rovnynapis
Cílem organizace je podporování aktivního využití volného času rodin s dětmi. Prostřednictvím našich projektů, nabízíme nevšední zážitky pro všechny věkové kategorie. 

Během celého roku pořádáme jednodenní akce, připojujeme se k zajímavým projektům, které jsou zaměřené převážně na děti, a vyhledáváme nové možnosti oživení osobního kontaktu mezi lidmi. Prioritou je pro nás vždy vytvoření nezapomenutelné atmosféry, která je plná zábavy a radosti. Především rodičům a jejich dětem chceme nabídnout možnost trávit společný čas příjemnou, hravou a veselou formou, ze které si odnesou zážitky i energii. Do naší Veselé rodiny chceme zapojit i Vás, Vaše děti, Vaše přátele, ... 

Pokud budete mít jakýkoli nápad, námět na zlepšení či připomínku, neváhejte nás kontaktovat. 

Stejně tak Vám rádi pomůžeme s Vašimi akcemi.

 

NÁŠ TÝM

Ing. Denisa Havlíčková

  • ředitelka neziskové organizace Veselá rodina, z.ú.

telefon: +420 731 619 667

Denisa založila organizaci v roce 2015, po předchozí dlouholeté práci s dětmi a praxí při pořádání zábavných programů nejen pro děti. Absolvovala ISŠ hotelnictví a turismus v Příbrami, na VOŠ vystudovala obor Management cestovního ruchu a pokračovala ve studiu na VŠ v oboru Cestovní ruch. Dálkově pak dokončila studium na VŠFS oborem Marketing – Tiskový mluvčí.

Dnes Denisa pracuje také jako vedoucí dětských kurzů v Aerobik studiu Orel Dobříš, organizuje nejrůznější akce na podporu sportu, kultury a volného času všech věkových kategoriích a pomáhá s marketingem dalším organizacím.  

Jejím cílem je odvést co nejlepší práci s radostí, díky které může rozdávat energii a spojovat rodiny společnými zážitky.      

Bc. Štěpánka Havlíčková     

  • zástupkyně ředitelky

telefon: +420 731 619 665                                              

Štěpánka je více než pravou rukou paní ředitelky a díky její pracovitosti, ochotě pomoci a kreativním nápadům může organizace fungovat o to lépe. Ve Veselé rodině má na starost účetnictví, personalistiku, koordinaci akcí a další činnosti. 

Absolvovala SŠ pedagogickou v Berouně a následně si dokončila VŠ vzdělání na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.  

Máma dvou dospělých dcer žije velmi aktivně a miluje přírodu, jógu, kulturu, cestování, zahradu a její čtyřnohou „věrnou duši“ – Aili. Hlavní odměnou za její aktivitu je jí radost dětí a zážitky z pořádaných akcí.  

Mgr. Veronika Měrková

  • webmaster                                                                        

telefon: +420 605 764 429

Veronika je hlavně maminkou tří dětí, která je nyní na mateřské dovolené. Absolvovala FF UK - Ústav informační vědy a knihovnictví - informační zaměření, VOŠIS - informační podnikové systémy a ISŠ - informační management. Díky její pracovitosti a nápadům vznikají podklady pro naši propagaci a internetové stránky.
Její velkou zálibou jsou knížky, rozvíjení a poznávání sama sebe, malování, cestování a miluje společnost přátel. U nikoho jiného nenajdete dveře tak otevřené, jako u Veroniky, která díky své energii dokáže naslouchat a pomáhat.