Veselá rodina, z.ú. 

Zavolejte nám: +420 731 619 667 

 Napište nám: info@veselarodina.org

Naše spolupráce

AEROBIK STUDIO OREL DOBŘÍŠ

Aerobik studio Orel Dobříš je hlavním partnerem Veselé rodiny, díky kterému můžeme svou činnost aktivně rozšiřovat. Ředitelka naší organizace v tomto studiu působí již několik let velmi aktivně jako vedoucí dětských kurzů, organizátorka akcí a lektorka pro děti. Právě díky vstřícnosti majitelky studia Mgr. Kláře Jandové je možné mnoho z akcí pořádat právě ve spolupráci s Veselou rodinou a za oboustranné podpory.

Společně tak propagujeme a organizujeme nejen jednodenní akce pro děti, ale také víkendové pobyty, příměstské tábory, výlety a další aktivity. Mezi nejoblíbenější a každoročně opakované pak patří:

 

Skřítkov

Spolupráce s Dětským světem zábavy – Skřítkov byla navázána v roce 2015 a to velmi aktivně. Veselá rodina pomáhá zajišťovat nejen animační programy na akcích pořádaných Skřítkovem během celého roku, ale v první řadě poskytuje program pro narozeninové oslavy dětí.

Díky vstřícnému přístupu majitelky Ing. Ilony Malé tak máme možnost nabízet Pirátskou, Princeznovskou, Skřítkovskou či Zvířátkovskou oslavu a dát možnost většímu uplatnění našich animátorů.

 

PENZION NOVÝ RYBNÍK 

Penzion Nový Rybník poskytuje Veselé rodině každoročně své prostory pro konání akce Energiáda. Tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, ping-pong a další místa jsou zcela k dispozici návštěvníkům sportovního dne a našim dobrovolníkům, kteří pro ně připravují celodenní program. 

Vedení penzionu navíc daruje organizaci také krásné ceny pro vítěze jednotlivých kategorií, zajišťuje občerstvení, technické zázemí a další služby. V budoucnu se také připravuje spolupráce pořádání narozeninových oslav pro děti s animátorským programem.

 

ENERGON REALITY

Společnost ENERGON reality, s. r. o. je důvěryhodný a spolehlivý partner na trhu s nemovitostmi působící v regionech Praha, Praha-západ, Praha-východ, Dobříšsko, Příbramsko a Beroun. 

Ve spolupráci s touto firmou pořádáme Pálení čarodějnic.