Veselá rodina, z.ú. 

Zavolejte nám: +420 731 619 667 

 Napište nám: info@veselarodina.org

mp2018Ve Skřítkově se opět připravuje Veselá módní přehlídka, která i letos přinese netradiční podívanou a zábavnou show. V roli modelů a modelek se představí nejen dobříšské děti, ale i krásné slečny a dámy z našeho okolí, které v originální prezentaci předvedou trendy oblečení pro jaro a léto 2018. Přijďte se podívat na nové modely sportovního, společenského, ale hlavně každodenně nositelného, kvalitního a praktického oblečení.

Veselá módní přehlídka přiveze sportovní a volnočasové oblečení od firmy TOUCHEpro děti i dospělé, k vidění budou jedinečné sukýnky a šaty La petite Suzette, své speciální kousky představí také dobříšský designový butik U anděla strážce a praktické oblečení pro děti představí i značka Veselá Vrána. Na akci navíc budete mít možnost zakoupit předváděné oblečení za jedinečně zvýhodněné ceny a chystá se i další zábava.

„Po loňském úspěchu se i letos návštěvníci mohou v rámci hlavním programu Veselé módní přehlídky těšit na zábavnou prezentace oblečení určeného především pro děti, slečny, ženy a dámy. V roli modelů a modelek se představí nejen děti z Dobříše a okolí, s kterými opět připravíme zábavnou choreografii, ale i krásné ženy a dámy. Navíc bude pro všechny připraveno taneční vystoupení, zvýhodněný prodej předváděného oblečení, kouzelnická show i další zábava,“ upřesňuje k programu akce Denisa Havlíčková.

Veselou módní přehlídku připravuje organizace Veselá rodina ve spolupráci se zábavným centrem Skřítkov  a Aerobik studiem Orel Dobříš.

Večerním programem bude provázet herečka Zdeňka Žádníková Volencová s hlavními partnery přehlídky a děti se mohou navíc těšit na kouzelnickou show i volně přístupnou hernu Skřítkova. Tato akce přinese více než jen módní inspiraci pro jaro a léto, ale i netradiční událost pro celou rodinu. Počet míst je však omezen a tak si raději zajistěte svůj lístek včas.

KDY:

  • v pátek 13. dubna 2017 od 18:30 hod.

KDE:

  • Skřítkov – Na Zlaté stezce 1056, 263 01 Dobříš

VSTUPNÉ:

  • předprodej 120 Kč / osoba (Skřítkov a Aerobik studio Orel Dobříš do 11. dubna 2018)
  • na místě 120 Kč / osoba
  • děti do 15 let ZDARMA
  • Aktuální informace k Veselé módní přehlídce, můžete sledovat na facebookové události k této akci.

hlavní plakát VMD 2018

Veselá módní přehlídka ve Skřítkově přinese jedinečnou show pro děti i dospělé